• Medzinárodný deň nevidiacich

• Je dôležité, aby sme deti videli k rešpektu, empatii a úcte. O to sme sa snažili aj my pomocou rôznych zmyslových hier, kde sa deti na malú chvíľku vcítili do kože nevidiaceho človeka.

• Imatrikulácia: Privítali sme našich najmenších :)

• Oficiálne sme mali príležitosť privítať na našej základnej škole nových žiakov. Deti prvého a nultého ročníka si pre nás pripravili príjemný program. Zložili svoje sľuby a my im teda prajeme veľa úspechov, nových poznatkov a vedomostí a samozrejme, čo najviac pozitívnych zážitkov, ktoré na nich v novom kolektíve čakajú.

• Mimoriadná návšteva

• Našu ZŠ navštívili vojaci z OS SR. :) Nielen žiaci ale aj učitelia mali možnosť oboznámiť sa s pravým vojenským vybavením. Každý mal na chvíľu príležitosť stať sa pravým vojakom. ĎAKUJEME.

• Európsky týždeň športu

• Snažíme sa deti motivovať k zdravému životnému štýlu. Aj naša škola sa pridala k Erópskemu týždňu športu. Každá trieda si pripravila zaujímavú športovú aktivitu, vďaka čomu si žiaci nielen zacvičili ale taktiež sa naučili niečo nové.